/Files/images/sadochok/414d3b9a39593ba046ed86625188895c.jpg

У селі Смологовиця, у центрі села, серед довгокосих мальовничих берізок є маленька країна дитинства, що рясніє щирими усмішками. Ця чудо-країна — дошкільне відділення «Лісовичок». Щодня поспішають сюди щасливо малята. А ви були у «Лісовичку?» Тоді неодмінно завітайте!

Тут ви відчуєте тепло навіть у похмуру днину.

/Files/images/sadochok/1513597206.jpg

"ВІДКРИТТЯ САДОЧКА"

Зібрало нас на мить це свято незвичайне,

Дитячий сад своїх малят сьогодні зустрічає,

Привітно й радісно для них

Він двері відкриває.

Вітаємо Вас дорослі і діти

Сьогодні є привід у нас порадіти.

Новий дитсадок – наше спільне бажання

Здійснилось нарешті! Усім нам вітання!

/Files/images/SAM_1869.JPG

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед очільниками місцевої влади.

2 червня 2015 року жителі села Смологовиця чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний літній день, але і як день відкриття дитячого садочка. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: начальник відділу освіти Іршавської райдержадміністрації Є.М.Яцканич, головний спеціаліст відділу освіти Г.А.Фулитка, заступник голови районної ради П.П.Добромільський , депутат районної ради І.В.Пальок, сільський голова Є.І.Манайло, сільські депутати./Files/images/садочок15.jpg/Files/images/SAM_1881.JPG

Гості привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із відкриттям нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радіснімоменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей. Керівники району високо оцінили роботу директора НВК Пензеник Марії Михайлівни і нагородили її почесною грамотою.

Жителі села також дуже вдячні за великі зусилля, які приклала Марія Михайлівна для відкриття дошкільного навчального закладу у селі Смологовиця. Саме завдяки її працелюбності, наполегливості, організаторським здібностям, принциповості та бажанню покращити якість освіти у селі було відкрито на базі школи цей чудовий дитячий садок „Лісовичок”. А також щирі слова подяки звучали на честь чоловіка Марії Михайлівни – Пензеника Василя Васильовича, який допоміг у фінансуванні для придбання необхідних речей для садочка.

За кілька місяців приміщення школи перетворили у сучасний дитячий садочок на 20місць: комфортні меблі, компактні двохярусні ліжка, відповідне естетичне оформлення. Протягом усього часу підготовки дитячого садка батьки і жителі села Смологовицяпостійно цікавилися ремонтними роботами, намагалися в силу своїх можливостей допомогти — все це підкреслювало з яким нетерпінням вони чекали відкриття дитячого садка, наскільки важливий він для молодих сімей села.
Виступаючи, кожен із гостей говорив щирі слова подяки тим,хто допомагав у ремонтіта забезпеченні меблями, хто хоч якось причетний до сьогоднішнього свята. Адже кожен розуміє, що поки в селі є школа – село живе, а, відповідно до корректив сьогодення: якщо в громаді створено ДНЗ-ЗНЗ – громада беззаперечно має майбутнє.
-«Діти – це наше майбутнє, тож ми маємо працювати для них. Робота була не простою і тривала дуже довго. Мені приємно, що ми закінчили цей проект. Зараз я хочу подякувати всім, хто долучився до нього і зробив все можливе, щоб діти отримали якісну дошкільну освіту. Я бажаю, щоб лелеки пролітали над вашими будинками частіше, щоб вихователі дитсадка завжди мали роботу, щоб тут завжди лунав дитячий сміх, - звернулася до гостей директор Пензеник М.М./Files/images/садочок.jpg

Право перерізати червону стрічку було надано Є.М.Яцканич, П.П.Добромільському, І.В.Пальку та Є.І.Манайлу, що ознаменувало відкриття нового дитячого садочка.


/Files/images/садочок 16.jpg

За давньою українською традицією приміщення дошкільного навчального закладу освятив отець Олександр, який подарував ікони -обереги для діток.


/Files/images/садочок13.jpg /Files/images/SAM_1887.JPG /Files/images/SAM_1888.JPG

По-дитячому просто і правдиво свою подяку висловили майбутні вихованці садочка. Вони розказували вірші, співали та танцювали.


/Files/images/садочок 1.jpg

Під час урочистостей діткиотрималиподарунки від районного депутата І.В.Палька – набори постільної білизни, іграшкові набори від батьківського комітету.

Дійство закінчилося в гостинних стінах дитсадка, де кожен міг помилуватися затишним убранством дитячих кімнат.


/Files/images/садочок8.jpg/Files/images/садочок9.jpg/Files/images/садочок11.jpg

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій „дім радості”, де будуть навчатись, виховуватись,спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі./Files/images/садочок17.jpg/Files/images/фотки 2015 013.jpg /Files/images/садочок5.jpg

«Зараз ДНЗ відвідує 20 діток. Втім, зовсім скоро група буде розширена, адже чимало батьків бажає, щоб їх діти перебували у комфортних умовах, кількість заяв на відвідування дитсадка уже збільшилась» - розповіла директор.

Кiлькiсть переглядiв: 658

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.