/Files/images/7383.gif

/Files/images/sotovei11.jpg

/Files/images/7383.gif

Наказ

Від 02 листопада 2018 року № 87

Про використання мобільних телефонівпід час навчально-виховного процесу

З метою якісного забезпечення організації навчально-виховного процесу, поліпшення організації режиму роботи НВК, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1.Заборонити з 5 листопада 2018 року використання мобільних телефонів у навчальному закладі всіма учасникаминавчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять.

2. Дозволити користуватися мобільним телефоном лише під час перерв у беззвуковому режимі.

3.У разі порушення порядку користуватися мобільним телефоном на перший раз порушнику висловити попередження із записом у щоденник, вдруге – вилучити телефон та повернути лише батькам без права наступного користування.

4.Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в НВК:

5.Адміністрація НВКта педагогічний колективне несе відповідальності за збереження мобільного телефона та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки на його власнику.

6.Заступнику директора знавчально-виховної роботи Глеба Я.Ф .до 09.11.2018 року ознайомити учнів та педагогічних працівників НВК зі змістом даного наказу на шкільній лінійці, а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.

7.Вчителю інформатики Лендєл В.М.розмістити інформацію щодо порядку використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу вНВК на сторінках «Новини», «Сторінка длябатьків та учнів»шкільного сайту.

8.Класним керівникам1-9 класів:

7.1.До 09.11.2018 року ознайомити учнів з правилами використання мобільного телефона у громадських місцях і навчальному закладі.

7.2.До16.11.2018року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

9.Відповідальність за виконання наказу покладаю на заступника директора знавчально-виховної роботи Глеба Я.Ф

10.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК М.М.Пензеник

/Files/images/7383.gif

Про використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу

/Files/images/7383.gif

Кiлькiсть переглядiв: 787

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.